Lat minuteFacebook Česká verzeEnglish version
Chorvatsko 2024 ostrov Krk, Istrie, Jižní Dalmácie
APARTMÁNY, MOBILNÍ DOMY, PRONÁJEM PARCEL V KEMPECH

O nás

jsme malá, rodinná cestovní agentura, která působí v oblasti cestovního ruchu v destinaci Chorvatska, na ostrově Krk, již 27. sezónu.

Našim krédem je : "kvalita na úkor kvantity".
Proto není naše nabídka co do množství veliká, ale spíše různorodá s kvalitou prověřenou klienty.  Důraz na kvalitu služeb v nabízených kempech nebo apartmánech je vždy naší prioritou. Nasmlouvané mobilní domy v kempech a apartmány v soukromí, sice vlastní rakouská firma a chorvatští majitelé, ale my nabízíme jen prověřené, které mají požadovanou úroveň, kvalitu a čistotu.
Pro majitele vlastních obytných vozů, karavanů či stanů nabízíme neobvyklou službu, která se stává čím dál tím žádanější, a to rezervaci parcel pro kempování v perfektně vybavených chorvatských kempech od dvouhvězdičkových až po ty nejluxusnější, pětihvězdičkové, zaručujících požadovanou kvalitu a čistotu . To vše na základě české smlouvy a úhrady v CZK, což je pro klienty výhodné, protože jedou na jistotu s Voucherem.

Naším cílem je zúročit naše dlouholeté, bohaté a profesní zkušenosti ve prospěch našich klientů. A to se nám daří. Klienti se nám na ostrov  Krk vrací a mnohým z nich, tak jako nám, se ostrov Krk stal "srdeční záležitostí". Je prostě nádherný. Poznejte spolu s námi kouzlo tohoto rozmanitého ostrova, a nejen ostrova Krk.
V loňském roce měli naši klienti poprvé možnost využít naší rozšířené nabídky v destinacích na Istrijském poloostrově a také na jihu Dalmácie, v Dubrovníku, což už si mnozí z nich využili. A my věříme, že díky našim službám mnozí z nich objevili další kouzelná místa, která se uchovají v jejich vzpomínkách a srdcích, kam se budou rádi vracet.
Jsme připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby.
Na veškeré pobyty, včetně pronájmu parcely, můžeme v případě Vaší potřeby vystavit fakturu pro zaměstnavatele na příspěvek.

za cestovní agenturu ABC :

 
     
Jindřiška Slováčková   Ing. Miroslav Slováček
Oprávnění k činnosti-ŽL   Oprávnění k činnosti-ŽL