Lat minuteFacebook Česká verzeEnglish version
CHORVATSKO 2018
Stany, karavany, mobilní domy, PRONÁJEM PARCEL, apartmány

O nás

jsme malá, rodinná cestovní agentura, která působí v oblasti cestovního ruchu v destinaci Chorvatska, na ostrově Krk, již 20. sezónu.

Našim krédem je : "kvalita na úkor kvantity".
Proto nejsou naše ubytovací kapacity na Krku, v Ježevac Premium Camping Resort ****, co do množství veliké, ale spíše různorodé s kvalitou prověřenou klienty, o čemž svědčí i „Recenze ostrov Krk“ našich klientů. Důraz na kvalitu služeb kempu je vždy naší prioritou při jednání o podmínkách na následující sezónu. Stany a karavany, včetně jejich vybavení, jsou naším majetkem, a jejich perfektní stav vypovídá o našem vztahu k němu.
Nasmlouvané mobilní domy v kempech a apartmány v soukromí, sice vlastní rakouská firma a chorvatští majitelé, ale my nabízíme jen prověřené, které mají požadovanou úroveň, kvalitu a čistotu. Pro majitele vlastních obytných vozů, karavanů či stanů můžeme rezervovat parcelu pro kempování ve vybraných kempech.

Naším cílem je zúročit naše dlouholeté, bohaté a profesní zkušenosti ve prospěch našich klientů. A to se nám daří. Klienti se nám na Krk vrací a mnohým z nich, tak jako nám, se ostrov Krk stal "srdeční záležitostí". Je prostě nádherný. Poznejte spolu s námi kouzlo tohoto rozmanitého ostrova, jsme připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby.

za cestovní agenturu ABC :

 
     
Jindřiška Slováčková   Leona Hlocká
Oprávnění k činnosti-ŽL   Oprávnění k činnosti-ŽL