Lat minuteFacebook Česká verzeEnglish version
Chorvatsko 2019 ostrov Krk, Istrie, Jižní Dalmácie
APARTMÁNY, MOBILNÍ DOMY, PRONÁJEM PARCEL V KEMPECH

O nás

jsme malá, rodinná cestovní agentura, která působí v oblasti cestovního ruchu v destinaci Chorvatska, na ostrově Krk, již 22. sezónu.

Našim krédem je : "kvalita na úkor kvantity".
Proto není naše nabídka co do množství veliká, ale spíše různorodá s kvalitou prověřenou klienty.  Důraz na kvalitu služeb v nabízených kempech nebo apartmánech je vždy naší prioritou. Nasmlouvané mobilní domy v kempech a apartmány v soukromí, sice vlastní rakouská firma a chorvatští majitelé, ale my nabízíme jen prověřené, které mají požadovanou úroveň, kvalitu a čistotu. Pro majitele vlastních obytných vozů, karavanů či stanů můžeme rezervovat parcelu pro kempování ve vybraných kempech a to na základě české smlouvy a úhrady v CZK, což je pro kempaře výhodné, protože jedou na jistotu s Voucherem. 

Naším cílem je zúročit naše dlouholeté, bohaté a profesní zkušenosti ve prospěch našich klientů. A to se nám daří. Klienti se nám na ostrov  Krk vrací a mnohým z nich, tak jako nám, se ostrov Krk stal "srdeční záležitostí". Je prostě nádherný. Poznejte spolu s námi kouzlo tohoto rozmanitého ostrova, a nejen ostrova Krk. V letošním roce rozšiřujeme nabídku na Istrii, ostrově Rab a v Dubrovníku.  Jsme připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby.

za cestovní agenturu ABC :

 
     
Jindřiška Slováčková   Ing. Miroslav Slováček
Oprávnění k činnosti-ŽL   Oprávnění k činnosti-ŽL